Owad 1L Zobacz większe

Owad 1L

Nowy produkt

USUWANIE OWADÓW Z KAROSERII I SZYB

Więcej szczegółów

Opis

Pojemność 1 litr
Koncentracja Koncentrat

Więcej informacji

Preparat do usuwania osadów organicznych z powierzchni auta. Efektywnie usuwa resztki rozgniecionych owadów, soku żywicznego oraz ptasich odchodów z powierzchni lakieru, szyb, elementów plastikowych i lamp. Produkt w postaci koncentratu. Z 1 litra koncentratu otrzymasz do 5 litrów roztworu gotowego do użycia, oszczędzacz swoje pieniądze. Skuteczny wobec robaków, bezpieczny dla karoserii.

Sposób użycia:

Stosować w rozcieńczeniu 1:5. Roztwór preparatu nanieść za pomocą rozpylacza na mytą powierzchnię i pozostawić na 1-3 minuty, następnie spłukać silnym strumieniem wody. Idealny do stosowania przed skorzystaniem z myjni bezdotykowej. Nie dopuścić do wyschnięcia preparatu na karoserii pojazdu. Nie stosować na nagrzane powierzchnie.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonaj próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Wiemy, że mamy dużo preparatów i czasem ciężko wybrać odpowiedni... Zastanawiasz się czy Ten środek jest dla Ciebie i czy sprosta twoim oczekiwaniom ? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy dobrać ten właściwy środek.

Opinia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Owad 1L

Owad 1L

USUWANIE OWADÓW Z KAROSERII I SZYB

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania