Truck Clean Zobacz większe

Truck Clean 1L

Nowy produkt

Ciężkie zabrudzenia. Mycie ciśnieniowe (aktywna piana).

Więcej szczegółów

Opis

Pojemność 1 litr
Koncentracja Koncentrat
pH Zasada
Dla kogo mynia bezdotykowa

Więcej informacji

Dwufazowy preparat zasadowy. Przeznaczony do mycia silnie zabrudzonych powierzchni twardych, odpornych na zasady. Zalecany do mycia maszyn i urządzeń w przemyśle motoryzacyjnym, ciężkim a także w rolnictwie. Zalecany do mycia ciśnieniowego. Unikać stosowania na nagrzanych i nasłonecznionych powierzchniach.


Sposób użycia:
Opryskiwacz zimą 1:50 z wodą, latem 1:100 z wodą. Mycie silników 1:15-1:30 z wodą. Lanca do piany lub dezynfekcji: zimą: 1:3 z wodą, latem: 1:3 z wodą. Mycie ręczne 0,5% (50 ml/10 l wody). Zmywać wodą pod wysokim ciśnieniem, w przypadku bardzo silnych zabrudzeń roztwory robocze mogą ulec zmianie. Przed użyciem produkt dokładnie wymieszać.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonaj próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Wiemy, że mamy dużo preparatów i czasem ciężko wybrać odpowiedni... Zastanawiasz się czy Ten środek jest dla Ciebie i czy sprosta twoim oczekiwaniom ? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy dobrać ten właściwy środek.

Opinia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Truck Clean 1L

Truck Clean 1L

Ciężkie zabrudzenia. Mycie ciśnieniowe (aktywna piana).

29 innych produktów w tej samej kategorii: