Tenzi Car Shine Zobacz większe

Tenzi Car Shine 1L

Nowy produkt

Pielęgnacja i nabłyszczanie karoserii.

Więcej szczegółów

Produkty powiązane

Opis

Pojemność 1 litr
Koncentracja Gotowy do użycia
pH Zasada
Dla kogo myjnia ręczna

Więcej informacji

Preparat do nabłyszczania wszelkiego typu lakierów samochodowych oraz innych powierzchni błyszczących (chromowych, lakierowanych drewnianych, plastikowych, szklanych). Prosty w użyciu, działający natychmiastowo, efektywny. Dzięki zawartości polimerów najnowszej generacji wypełnia drobne rysy na lakierze, wzmacnia kolor, usuwa drobne zabrudzenia, zacieki i plamy po twardej wodzie, ułatwia odparowanie. 

Sposób użycia:
Gotowy do użycia. Nanieść preparat za pomocą spryskiwacza na czystą i suchą lub lekko wilgotną powierzchnię. Rozprowadzić dokładnie po powierzchni i pozostawić do wyschnięcia. Nie wymaga polerowania. Połysk uzyskuje się natychmiast. Uwaga! Nie stosować na nasłonecznionych, nagrzanych powierzchniach. 

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonaj próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Wiemy, że mamy dużo preparatów i czasem ciężko wybrać odpowiedni... Zastanawiasz się czy Ten środek jest dla Ciebie i czy sprosta twoim oczekiwaniom ? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy dobrać ten właściwy środek.

Opinia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Tenzi Car Shine 1L

Tenzi Car Shine 1L

Pielęgnacja i nabłyszczanie karoserii.

8 innych produktów w tej samej kategorii: