Gold Pers 93 1L Zobacz większe

Gold Pers 93 1L

Nowy produkt

PRANIE TAPICERKI

Więcej szczegółów

Produkty powiązane

Opis

Pojemność 1 litr
Koncentracja Koncentrat

Więcej informacji

Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki. Efektywnie usuwa plamy z tłuszczu, jedzenia, potu, itp. Gold Pres 93 jest środkiem niskopieniącym, przez co nadaje się do prania metodą ekstrakcyjną (pranie za pomocą odkurzaczy piorących), jak i metoda ręczną. Produkt w postaci koncentratu. Z 1 litra koncentratu otrzymasz do 10 litrów roztworu gotowego do użycia. Przeznaczony do stosowania na wszystkich powierzchniach tekstylnych o stałych barwach, odpornych na działanie wody. Zalecany do prania dywanów, tapicerki samochodowej i domowej, podsufitki, boczków, itp.  Pozostawia delikatny, przyjemny zapach. Nie zawiera fosforanów, substancji szkodliwie wpływających na zdrowie człowieka oraz środowisko.

Sposób użycia:

Na zabrudzoną powierzchnię nanieść roztwór preparatu w rozcieńczeniu 1:5 lub 1:10. Użyć odkurzacza piorącego i postępować zgodnie z instrukcją jego użytkowania. W przypadku braku odkurzacza piorącego, przygotowany roztwór nanosić na myte powierzchnie za pomocą rozpylacza (spryskiwacza). Pozostawić na chwilę a następnie zebrać suchą, czysta ściereczką lub gąbeczką. Uporczywe zabrudzenia czyścić dwukrotnie delikatnie szorując miękką szczotką.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonaj próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Wiemy, że mamy dużo preparatów i czasem ciężko wybrać odpowiedni... Zastanawiasz się czy Ten środek jest dla Ciebie i czy sprosta twoim oczekiwaniom ? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy dobrać ten właściwy środek.

Opinia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Gold Pers 93 1L

Gold Pers 93 1L

PRANIE TAPICERKI

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania