Maxi Wax 1L Zobacz większe

Maxi Wax 1L

Nowy produkt

Polimerowy wosk do karoserii samochodowych. 

Więcej szczegółów

Opis

Pojemność 1 litr
Koncentracja Koncentrat

Więcej informacji

Maxi Wax to polimerowy wosk do karoserii samochodowych. Max Wax to produkt typu 3 w 1, czyli wosk, nabłyszczasz i osuszacz, który trwale konserwuje karoserię tworząc niewidzialną powłokę zabezpieczającą przed osiadaniem brudu oraz działaniu promieni słonecznych.

Doskonale zabezpiecza lakiery samochodowe przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych na karoserie takich jak: temperatura, wilgotność, kwaśne deszcze. Zapewnia efekt odprowadzania wody z karoserii samochodu. Zapobiega powstawaniu smug podczas pracy wycieraczek. Wysycha samoczynnie bez dodatkowego nadmuchu. 

Maxi Wax to preparat w postaci koncentratu. Z 1 litra koncentratu otrzymasz nawet do 100 litrów roztworu gotowego do użycia.

Sposób użycia:

Do stosowania na zimno i na gorąco w rozcieńczeniu 1:100. Zaleca się przygotowany roztwór przelać do spryskiwacza. Na wcześniej umyty samochód, nanieś cienką warstwę roztworu. W celu uzyskania perfekcyjnego efektu, karoserię samochodową wypolerować miękką ściereczką z mikrofibrą. Wytwarzane w ten sposób ciepło pozytywnie wpłynie na połączenie się wosku z karoserią i wytworzenie błyszczącej powierzchni.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonaj próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Wiemy, że mamy dużo preparatów i czasem ciężko wybrać odpowiedni... Zastanawiasz się czy Ten środek jest dla Ciebie i czy sprosta twoim oczekiwaniom ? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy dobrać ten właściwy środek

 

Opinia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Maxi Wax 1L

Maxi Wax 1L

Polimerowy wosk do karoserii samochodowych. 

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania