Gold Motor 93 1l Zobacz większe

Gold Motor 93 10L

Gold Motor 93 10l

Nowy produkt

MYCIE SILNIKÓW: Koncentrat do mycia silników.

Więcej szczegółów

Produkty powiązane

Opis

Pojemność 10 litrów
Koncentracja Koncentrat

Więcej informacji

Gold Motor 93 jest skutecznym środkiem zalecanym do mycia silników każdego rodzaju. Możesz umyć silnik i jego elementy w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych, maszyn rolniczych, motocykli oraz rowerów. Gold Motor 93 to koncentrat, co sprawia że jest wydajny. Z 1 litra koncentratu możesz otrzymać aż 15 litów roztworu gotowego do użycia.

Doskonale usuwa tłuste zabrudzenia po oleju, smarze, asfalcie oraz zanieczyszczeniach atmosferycznych. Jego specjalna formuła nie powoduje uszkodzeń powierzchni lakierowanych jak również gumowych uszczelek - nie niszczy ich i nie matowi. Można go stosować również do czyszczenia narzędzi w warsztatach samochodowych. 

Sposób użycia:

Stosować w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni w postaci roztworu wodnego o stężeniu 1:5 (na 1 litr czystej wody dodajemy 200 ml koncentratu) lub 1:15 (na 1 litr czystej wody dodajemy 65 ml koncentratu). Zaleca się przygotowany roztwór przelać do atomizera i spryskać silnik. Odczekać 10-15 min., obserwując czy zabrudzenia się rozpuszczają. Następnie spłukać obficie czystą wodą. Stosować na zimny silnik. Nie zapomnieć o spłukaniu i nie dopuścić do zaschnięcia. Dwufazowy – przed użyciem wstrząsnąć.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonaj próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Wiemy, że mamy dużo preparatów i czasem ciężko wybrać odpowiedni... Zastanawiasz się czy Ten środek jest dla Ciebie i czy sprosta twoim oczekiwaniom ? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy dobrać ten właściwy środek.

Opinia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Gold Motor 93 10L

Gold Motor 93 10L

MYCIE SILNIKÓW: Koncentrat do mycia silników.

8 innych produktów w tej samej kategorii: