Fela 10L Zobacz większe

Fela 10L

Fela 10l

Nowy produkt

MYCIE FELG: gotowy do użycia preparat do mycia felg.

Więcej szczegółów

Produkty powiązane

Opis

Pojemność 10 litrów
Koncentracja Gotowy do użycia
pH Kwas

Więcej informacji

Gotowy do użycia preparat do mycia felg, nie musisz rozcieńczać z wodą, więc oszczędzacz swój czas.

Nadaje się do mycia felg (alufelg) i kołpaków. Skutecznie usuwa zaschnięte osady pochodzące z klocków hamulcowych, smołę, błoto oraz inne zabrudzenia. Precyzyjny spryskiwacz ułatwia aplikacje i dotarcie preparatu we wszystkie zagłębienia felgi. szczotki, pędzelka. Kwas.

Sposób użycia:

Pryskamy preparatem na suchą i zimną felgę. Odczekujemy ok. 1 min i obficie spłukujemy czystą wodą. Nie wolno dopuścić do zaschnięcia preparatu na feldze. Używać rękawic i okularów ochronnych. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Zazwyczaj nie wymaga czyszczenia mechanicznego, jednak przy bardzo brudnych felgach zaleca się użycie 

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonaj próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Wiemy, że mamy dużo preparatów i czasem ciężko wybrać odpowiedni... Zastanawiasz się czy Ten środek jest dla Ciebie i czy sprosta twoim oczekiwaniom ? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy dobrać ten właściwy środek.

Opinia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fela 10L

Fela 10L

MYCIE FELG: gotowy do użycia preparat do mycia felg.

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania