A-93 1l Zobacz większe

A-93 1L

Nowy produkt

MYCIE ALUMINIUM

Więcej szczegółów

Produkty powiązane

Opis

Pojemność 1 litr
Koncentracja Koncentrat
pH Kwas

Więcej informacji

Środek do mycia i doczyszczenia aluminium i jego stopów oraz innych metali lekkich i stali nierdzewnej. Przeznaczony do mycia burt samochodów ciężarowych, zbiorników aluminiowych, felg aluminiowych (za wyjątkiem lakierowanych i chromowanych). Środek myje poprzez delikatne wytrawianie powierzchni. Charakteryzuje się błyskawicznym działaniem.

Sposób użycia:

Atosować w rozcieńczeniu 1:10 – 1:30. Roztwór preparatu nanieść na mytą powierzchnię (najlepiej zraszaczem ciśnieniowym) i pozostawić na kilka minut, a następnie spłukać silnym strumieniem wody. Nie dopuścić do wyschnięcia preparatu na czyszczonej powierzchni.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonaj próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Wiemy, że mamy dużo preparatów i czasem ciężko wybrać odpowiedni... Zastanawiasz się czy Ten środek jest dla Ciebie i czy sprosta twoim oczekiwaniom ? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy dobrać ten właściwy środek.

Opinia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

A-93 1L

A-93 1L

MYCIE ALUMINIUM

20 innych produktów w tej samej kategorii: