Fela 5L Zobacz większe

Fela 5L

Fela 5l

Nowy produkt

MYCIE FELG: gotowy do użycia preparat do mycia felg.

Więcej szczegółów

Produkty powiązane

Opis

Pojemność 5 litrów
Koncentracja Gotowy do użycia
pH Kwas

Więcej informacji

Gotowy do użycia preparat do mycia felg, nie musisz rozcieńczać z wodą, więc oszczędzacz swój czas.

Nadaje się do mycia felg (alufelg) i kołpaków. Skutecznie usuwa zaschnięte osady pochodzące z klocków hamulcowych, smołę, błoto oraz inne zabrudzenia. Precyzyjny spryskiwacz ułatwia aplikacje i dotarcie preparatu we wszystkie zagłębienia felgi. szczotki, pędzelka. Kwas.

Sposób użycia:

Pryskamy preparatem na suchą i zimną felgę. Odczekujemy ok. 1 min i obficie spłukujemy czystą wodą. Nie wolno dopuścić do zaschnięcia preparatu na feldze. Używać rękawic i okularów ochronnych. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Zazwyczaj nie wymaga czyszczenia mechanicznego, jednak przy bardzo brudnych felgach zaleca się użycie 

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonaj próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Wiemy, że mamy dużo preparatów i czasem ciężko wybrać odpowiedni... Zastanawiasz się czy Ten środek jest dla Ciebie i czy sprosta twoim oczekiwaniom ? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy dobrać ten właściwy środek.

Opinia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fela 5L

Fela 5L

MYCIE FELG: gotowy do użycia preparat do mycia felg.

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania