Plastik Lux 1l Zobacz większe

Plastik Lux 1L

Nowy produkt

Środek do czyszczenia plastiku i gumy.

Więcej szczegółów

Produkty powiązane

Opis

Pojemność 1 litr
Koncentracja Gotowy do użycia

Więcej informacji

Plastik Lux to środek do czyszczenia plastiku i gumy. Produkt gotowy do użycia, nie musisz rozcieńczać z wodą. Znakomicie czyści i konserwuje elementy plastikowe i gumowe. Wyciąga kolor z wyblakłych elementów, przywracając im blask (tak zwane czernidło).

Czyszczone elementy plastikowe pozostawia błyszczące. Jego oleista, gęsta konsystencja sprawia, że jest ekonomiczny w użyciu. Stosowany na elementy zewnętrzne samochodu (zderzaki, osłony, opony i inne) utrzymuje się przez kilka myć oraz kilka deszczowych dni.

Sposób użycia:

Preparat wcierać za pomocą ściereczki lub gąbeczki na mytą powierzchnię. Nie zaleca się pryskania preparatu bezpośrednio na czyszczone elementy.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonaj próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Wiemy, że mamy dużo preparatów i czasem ciężko wybrać odpowiedni... Zastanawiasz się czy Ten środek jest dla Ciebie i czy sprosta twoim oczekiwaniom ? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy dobrać ten właściwy środek.

Opinia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Plastik Lux 1L

Plastik Lux 1L

Środek do czyszczenia plastiku i gumy.

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania