Vin Lux 1L Zobacz większe

Vin Lux 1L

Nowy produkt

CZYSZCZENIE SKÓRY, PLASTIKÓW

Więcej szczegółów

Produkty powiązane

Opis

Pojemność 1 litr
Koncentracja Gotowy do użycia

Więcej informacji

Gotowy do użycia preparat do czyszczenia wszelkiego rodzaju plastików, tworzyw sztucznych, gum i skóry. Nie wymaga rozcieńczania z wodą. Vin Lux posiada bardzo dobre właściwości czyszczące, regenerujące skór i elementów plastikowych. Innowacyjny skład produktu zapewnia czyszczonym elementom długotrwałą ochronę przed ponownymi zabrudzeniami, przywraca im pierwotny blask.

Dzięki zachodzącym procesom między preparatem a czyszczonym elementem, Vin Lux skutecznie usuwa tłuste plamy, zagnieżdżony brud, osady organiczne. Czyszczone powierzchnie stają się jak nowe, z delikatnym przyjemnym zapachem. Nadaje się do czyszczenia skórzanych foteli samochodowych i domowych, skórzanych elementów deski rozdzielczej, boczków oraz wszelkich elementów plastikowych. 

Vin Lux jest bezpieczny dla użytkownika oraz czyszczonej powierzchni, a jednocześnie bezwzględny wobec zabrudzeń. Nie powoduje odbarwień kolorowych elementów skórzanych i plastikowych.

Sposób użycia:

Spryskujemy czyszczoną powierzchnie preparatem. Za pomocą czystej i suchej ściereczki lub gąbeczki czyścimy powierzchnie. Nie wymaga spłukiwania.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonaj próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Wiemy, że mamy dużo preparatów i czasem ciężko wybrać odpowiedni... Zastanawiasz się czy Ten środek jest dla Ciebie i czy sprosta twoim oczekiwaniom ? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy dobrać ten właściwy środek.

Opinia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Vin Lux 1L

Vin Lux 1L

CZYSZCZENIE SKÓRY, PLASTIKÓW

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania