Foam Baloon 1L Zobacz większe

Foam Baloon 1L

Nowy produkt

Produkty powiązane

Opis

Pojemność 1 litr
Koncentracja Koncentrat

Więcej informacji

Bardzo silnie skoncentrowany, lekko alkaliczny preparat do użycia w formie pianowej. Daje bardzo stabilną, gęstą i kremową pianę o bardzo przyjemnym malinowym zapachu. Usuwa brud powstały w wyniku eksploatacji pojazdu. Przeznaczony do mycia ręcznego, a także jako piana lub szampon w automatycznych myjniach lub jako szampon w myjniach samoobsługowych.

Sposób użycia:

Pianę wytwarza się przy użyciu generatora pod ciśnieniem z 2% roztworu. Powstałą pianę należy równomiernie rozprowadzić na pojeździe, następnie spłukać strumieniem wody. Unikać stosowania środka na nagrzanych lub nasłonecznionych powierzchniach! Nie dopuścić do wyschnięcia preparatu na karoserii pojazdu.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonaj próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Wiemy, że mamy dużo preparatów i czasem ciężko wybrać odpowiedni... Zastanawiasz się czy Ten środek jest dla Ciebie i czy sprosta twoim oczekiwaniom ? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy dobrać ten właściwy środek.

Opinia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Foam Baloon 1L

Foam Baloon 1L

AKTYWNA PIANA

20 innych produktów w tej samej kategorii: